Piedāvājam iegādāties pārbaudītas, augstas kvalitātes sieviešu apakšveļu, naktsveļu no ražotājiem, kas pārzin šo nozari. Sadarbojamies ar šiem ražotājiem:

Uzņēmums "Wies-MANN" ir ekskluzīvs apakšveļas un peldkostīmu ražotājs. Uzņēmums tika izveidots 1993. gadā kā ģimenes uzņēmums, kas ātri pārtapa par dinamisku ražošanas uzņēmumu.
Uzņēmums izveidoja savu, vispārzināmo zīmolu un stabilu pozīciju apakšveļas tirgū, izmantojot šūšanas kvalitāti, pievilcīgus dizainus, plašu modeļu izvēli un tehnoloģiski progresīvu materiālu izmantošanu. Visas šīs funkcijas apvienojumā rada augstas kvalitātes apakšveļu skaistā formā. Tāpēc sievietes jūtas pārliecinātas, pievilcīgas un ērti, nēsājot Wies-MANN apakšveļu.
Uzņēmuma īpašnieki nepārtraukti uzlabo savu produktu un preču zīmju tēlu. Ikviens modelis ir rūpīgi izstrādāts tā, lai gala produkts būtu skaists apakšveļas paraugs.
Darbu vainago ar perfekti saskaņotu mežģīņu apdari un vintage izšuvumiem. Pēc tam apakšveļa kļūst par sievietes ķermeņa rotu un spēj apmierināt pat visprasīgākos klientus.
Šajā biznesa līnijā izmaiņas ir ikdienišķas realitātes sastāvdaļa. Tāpēc ir svarīgi novērot mainīgās tendences un jaunākās tendences starptautiskajā tirgū. Meklējot aktuālāko, uzņēmums piedalās vissvarīgākajās modes skatēs, kur modē rodas jaunas idejas un standarti.

 

Viss, ko sirds vēlas

Tiešsaistes apakšveļas veikals Odeons Lingerie nosaka savu segmentu, piedāvājot pirmklasīgus produktus un lieliski apkalpo klientus. Kompānijas produkti tiek ražoti Liepājā, Latvijā jau vairāk kā 20 gadus. Kā arī Odeons Lingerie piedāvā plašu preču klāstu tieši priekš grūtniecēm un cilvēkiem rehabilitācijas stāvoklī pēc operācijām.

Anais Apparel Luxury Lingerie ir erotiskās apakšveļas ražotājs. Uzņēmums darbojas kopš 2003. gada. Mūsu plašā pieredze un atvērtība jaunām tendencēm, kā arī profesionāla pieeja klientu un partneru vajadzībām ir nesusi mūs, cita starpā prestiža balva "Gada kvalitāte 2012".
Galvenā iedvesma mums galvenokārt ir klientu vajadzības - viņi vienmēr ir mūsu galvenā prioritāte. Mēs esam pārliecināti, ka jūs esat pelnījuši labāko.
Mūsu ekskluzīvās erotiskās apakšveļas kolekcijas ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem - gan no pašmāju, gan ārzemju. Izvēloties mūsu produktus - jūs saņemat luksusa preces, kas atbilst pat visprasīgāko klientu vajadzībām.

Sawren, ģimenes uzņēmums, apakšveļas ražotājs, kura starptautiskais pārdošanas birojs atrodas Francijā. Mēs piešķiram lielu nozīmi tam, ka mūsu ražošana un materiāli ir 100% eiropeiski. Tā mūsu satīni un mikrošķiedras nāk no Itālijas un mūsu izšūtie tills vai mežģīnes no dažādām Eiropas valstīm. (Šveice, Itālija, Francija) Visi materiālu piegādātāji atrodas luksusa sieviešu apakšveļas tirgū.
- Sawren radošums ir atsauce sieviešu apakšveļas pasaulē:
Mūsu modes birojs katru mēnesi izstrādā jaunas kolekcijas.
Mūsu darbnīca un it īpaši mūsu "mazās rokas" galvenokārt cenšas panākt mūsu klientu apmierinātību.
Mūsu pieredze apakšveļas jomā ļauj mums izmantot daudzus produktu variantus, ieskaitot korsetes, krūšturus, nakts kreklus, kas mūs atšķir no tirgū esošajiem zīmoliem. 

 

Ikviena sieviete neatkarīgi no vecuma un gaumes mīl skaistu, juteklīgu un seksīgu apakšveļu. Tas nav pārsteidzoši, jo luksusa apakšveļa ir katras sievietes labākais draugs, tā var radīt brīnumus un likt sievietei justies lieliski savā ādā. Kopš sākuma mēs īpašu uzmanību pievēršam augstas kvalitātes produktiem. Daudzu gadu pieredze apģērbu ražošanas nozarē ļāva mums sagatavot pievilcīgu piedāvājumu. Mēs saprotam, ka katra sieviete ir atšķirīga, tāpēc katrai ir vajadzīgs kaut kas cits. Tāpēc mūsu piedāvājums ir tik daudzveidīgs. Mūsu apakšveļa piedāvā seksīgus halātus, kā arī ļoti sievišķīgus apakšsvārkus un komplektus plašā krāsu un rakstu diapazonā. Mēs ticam, ka ikviena sieviete  atradīs kaut ko sev. Laipni lūdzam!

Mēs esam Teyla apakšveļas ražotājs. 2017. gada februārī mēs reģistrējām Teyli zīmolu UPRP un sākām savu piedzīvojumu, kas saistīts ar to, kas mums visvairāk patīk - sieviešu apakšveļu! Mēs cenšamies izgatavot mūsdienīgu, praktisku, krāsainu, vakara un apakšveļu, kas var pārsteigt. 2019. gadā mēs patentējām TEYLI logotipu visā pasaulē.
Mums šobrīd ir gan vietējie, gan ārvalstu izplatītāji. Mūsu preces var atrast internetā daudzās Eiropas, Āzijas, Ziemeļamerikas, Austrālijas un Āfrikas valstīs. Mūsu apakšveļa ir izgatavota no ļoti augstas kvalitātes kokvilnas un viskozes, kas nav caurspīdīga un piemērota pastaigām gan mājās, gan ārpus tām.

Uzņēmums "Axami" ir luksusa sieviešu apakšveļas ražotājs.
Paturot prātā klientus, mēs sekojam jaunākajām globālajām modes tendencēm, piedalāmies modes skatēs (Parīzē, Lionā). Tas ir dāmu gandarījums, kas dod mums entuziasmu darbam un gandarījumu, kā arī radošu iedvesmu.
Axami ir luksusa apakšveļas zīmols, kas rada jaunu kārtību tendencēs un dizainā. Priekšplānā tas rada komfortu un svaigu klasiskās elegances izskatu.
Axami kolekcijas ir paredzētas sievietēm, kuras novērtē augstas kvalitātes audumus un smalkus un unikālus dizainus. Mūsu apakšveļa ir radīta drosmīgām un apņēmīgām sievietēm, sievietēm, kuras atsakās no kompromisiem un mērķtiecīgi cenšas sasniegt savus mērķus. Viņas dzīvo un strādā intensīvi. Viņas seko jaunām tendencēm un veido savu stilu no nulles, vadoties pēc spontānuma un ērtības. Viņas ir arī romantiskas dvēseles - jūtīgas un smalkas.
Un viņas uzskata, ka visas šīs acīmredzamās pretrunas ir samierināmas - arī viņu izvēlētā apakšveļas gadījumā.

Materiāli, no kuriem mēs veidojam Axami zīmolu nosaka sarežģīti modeļi, burvīgi rotājumi, vilinošas mežģīnes un klasiskie stili. Ekskluzīvie audumi, kas importēti galvenokārt no Itālijas, Spānijas, Francijas un Šveices, nozīmē, ka Axami dizaineri rada unikālas kolekcijas. Uzmanība katrai detaļai un sarežģītā apdare padara zīmolu par vienu no visvērtīgākajiem pasaules tirgos.

Mūsu produkti ir šūti no smalkākajiem tills, unikālajām mežģīnēm un smalkā satīna. Sievišķīgi draudzīga mikrošķiedra un kokvilna piešķir mūsu apakšveļai ārkārtīgu maigumu un nodrošina perfektu piemērotību un visaugstāko valkāšanas komfortu.
Apakšveļas ražošanā izmantotais materiāls ir pilnīgi drošs un neizraisa alerģiju.
Mūsu centienu rezultāts ir vizuāli satriecoši un mūsdienīgi produkti, kas pielāgoti jūsu ķermeņa formai un ķermeņa vajadzībām.

Vairāk nekā 20 gadu laikā veļas ražošanā un izplatīšanā mūsu komanda ir izstrādājusi unikālas zināšanas un amatniecību. Mūsdienās mēs piedāvājam plašu produktu klāstu, ieskaitot dažāda veida krūšturi: push-up, polsterētas, daļēji polsterētas un mīkstas krūšturi, biksītes, camisoles, korsetes, prievīšu jostas un aksesuārus. Mūsu izmēri ir no 65 līdz 100, tases A-J. Daži no mūsu darbiniekiem kopš uzņēmuma dibināšanas ir strādājuši mūsu labā, un mēs uzskatām par labāko GORTEKS paraugu.