Vēlamies, lai jūties Īpaša, bet tai pašā laikā komfortabli un skaisti. 

Barošanas krūšturi māmiņām

Krūšturi ir izgatavoti no augstas kvalitātes kokvilnas, maigi, mīksti un draudzīgi sievietes ķermenim. Krūšturiem ir stīpiņas, kas ļoti labi atbalsta krūtis pareizajā augstumā, kas sievietēm pēc dzemdībām ir ļoti svarīgi, jo dienas laikā sieviešu krūtis maina izmēru. Bļodiņām  jāaptver krūtis, nevis jāguļ uz tām, lai netraucētu piena vadiem.
Krūšturim ir labi jāatbalsta krūšutēls, jo pretējā gadījumā krūtis ir ļenganas un zaudē formu. Krūštura kausi ir izgatavoti no trikotāžas, kurai ir ļoti liela nozīme laktācijas un krūšu lieluma maiņas dēļ visu dienu. Turklāt krūšturiem ir dziļas bļodiņas, augšpusē ir apvienotas ar smalku, elastīgu un patīkamu krūšu mežģīnēm ar ziedu motīviem vai citiem. Barošanas krūštura bļodiņas ir noņemamas augšpusē, kuras ir viegli atvienot un piestiprināt ar vienu roku. Tiem ir saspraude priekšpusē, kas novietota uz lencītēm. Lencīšu platums tiek pielāgots krūšu izmēram. Lencītes ir regulējamas, kas ļauj paaugstināt krūtis pareizajā augstumā. Aizmugurē ir aizdare ir uz diviem vai trīspakāpju āķiem atkarībā no izvēlētā modeļa. Laba izvēle māmiņām, kas baro bērnu ar krūti, ir arī barojošais naktskrekls ar noņemamām lencītēm priekšpusē un biksītēm, kas nodrošina komfortu un higiēnu.
Pareizi izvēlēts krūšturis ietekmē sievietes labsajūtu pēc dzemdībām.
Krūšturu griezums jāpielāgo krūts formai, izmēram un stāvoklim, kā arī jāvalkā katru dienu vai vakara izbraukumos. Barošanas krūšturim māmiņām pēc dzemdībām jābūt praktiskam un ļoti ērtam, nodrošinot lietošanas komfortu visas dienas garumā. Sievietei jājūtas pievilcīgai barošanas krūšturī. Tāpēc, lai nodrošinātu viņas pievilcību, krūšturi ir izgatavoti no elegantiem materiāliem, kas apvienoti ar dažādu motīvu mežģīnēm, jo ​​mežģīnes piešķir pievilcību un sievišķību un paaugstina viņas noskaņu.