BEZMAKSAS piegāde Latvijā pasūtījumiem virs 50EUR


Kategorijas

Sieviešu krūšturi

Krūšturis ir svarīgs elements sievietes drēbju skapī, kam ir ļoti liela loma izskatā. Labi izvēlēts krūšturis dod mums pārliecību. Krūšturu stils jāpielāgo krūšu formai un drēbēm, kuras mēs valkājam katru dienu un dažādiem gadījumiem. Svarīgs ir arī pareizi izvēlēts apkārtmērs, kas 80% atbalsta mūsu krūtis pareizajā augstumā, tādējādi veidojot mūsu figūru.
Ir vairāki krūšturi veidi:
- Full cup
- Semi-Soft
- Soft

- Full cup
- Semi-Soft

-Push-up

Full cup krūšturi ir iebūvēts griezums, kas aptver visu krūti. Pateicoties vairākiem vertikāliem griezumiem uz bļodas, tas labi atbalsta krūšutēlu un piešķir tiem apaļu formu. Tas ir ļoti ērti ikdienas lietošanā, bet nav piemērots dziļam dekoltē.

Semi-Soft krūšturi ir apstrādāts ar mežģīnēm augšpusē, un, pateicoties vertikālajai un horizontālajai griešanai, tie savāc un paceļ krūškurvi pareizajā augstumā. Savukārt krūšturis ar sānu paneli ļoti spēcīgi savāc krūtis iekšpusē.

Cits krūštura veids ir mīksts Soft krūšturis, kas izgatavots no mežģīnēm. Tas ļoti labi savāc un paceļ, piešķirot krūtīm seksīgu izskatu. Tas ir adresēts sievietēm ar lielām krūtīm.
Viens no populārākajiem krūšturi ir Balconette, kas pilnībā neaptver krūti, labi to pakļauj un labi paceļ. Papildu priekšrocība ir noņemamas plecu lencītes, un šis krūšturis ir lieliski piemērots atvērtiem pleciem.
Sievietēm ar mazāku krūtīm labi piemērots ir Push-up krūšturis, kas palielina krūtis un labi savāc tās no sāniem. Tādējādi tie palielina krūšutēlu un piešķir tām dabisku izskatu. Šāda veida krūšturiem ir zems tilts un tie ir pielāgoti dziļākai kakla izgriezumam.

Visus sieviešu apakšveļas, krūštura modeļus apskati mūsu mājas lapas sadaļā krūšturi.