BrandsAvenue Lietošanas Noteikumi

Laipni lūgts BrandsAvenue.lv tīmekļa vietnē, turpmāk tekstā - Vietne. Lūdzu, pārskatiet zemāk uzskaitītos pamatnoteikumus, kas ir attiecināmi uz šīs Vietnes izmantošanu un produktu iegādi tajā. Izmantojot Vietni, Jūs piekrītat sekot un būt saistīts ar šiem noteikumiem. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.brandsavenue.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos.

Laika gaitā mēs varam mainīt uz Vietnes izmantošanu attiecināmos noteikumus, pārvietot, dzēst vai papildināt mūsu Vietnes atsevišķas daļas. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta Vietnē www.brandsavenue.lv. Izmantojot Vietni pēc šādu izmaiņu veikšanas, Jūs piekrītat sekot un būt saistīts ar šiem noteikumiem un jebkurām tajos veiktajām izmaiņām.

Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizveriet un nelietojiet interneta Vietni.

Vispārīgi

Tā kā www.brandsavenue.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

Distances līgums, turpmāk tekstā- Līgums, tiek slēgts starp Pārdevēju SIA BrandsAvenue un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu interneta Vietnē. Līgums stājas spēkā brīdī, kad Pircējs ir veicis pasūtījumu, izmantojot distances saziņas līdzekļus, un ir saņēmis no Pārdevēja apstiprinājumu par veikto pasūtījumu ar elektroniskā pasta vai tālruņa starpniecību. Pasūtījumu un tā saņemšanas apstiprinājumu uzskata par saņemtiem, kad tiem var piekļūt persona, kurai tie ir adresēti. Līgums ir spēkā līdz tā izpildei, t.i. līdz pasūtījuma preces nodošanai. Līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem kas veikti interneta veikalā.

Pārdevējs neglabā noslēgtos Līgumus par interneta veikalā iegādātām precēm un pakalpojumiem, tie ir pieejami Pircējam katru reizi pirms pirkuma veikšanas.

SIA BrandsAvenue neatbild par jebkāda veida izdevumiem vai zaudējumiem, kas radušies interneta Vietnes www.brandsavenue.lv lietošanas laikā.

Lietotājs lietojot Vietni apstiprina, ka ir pilngadīgs apskatīt Vietnes Pikantāk sadaļu. Ja lietotājs ir jaunāks par 18 gadiem viņam šī Vietnes lappaspuse un vai vietne ir jāaizver. 

Produktu informācija

Vairums Vietnē attēloto preču ir pieejami BrandsAvenue noliktavā un ir pieejams izsūtīšanai uzreiz 1-3 darba dienu laikā, kas ir norādīts pie attiecīgā produkta. Pārējās Vietnē piedāvātās preces nav pieejamas atrodas ražotāju noliktavās, līdz ar to piegādes termiņš būs līdz 14 darba dienām vai neparedzētu izņēmumu gadījumā ilgāks.

Ja prece ir īslaicīgi beigusies pie ražotāja un mēs nevaram nodrošināt tās nosūtīšanu 30 dienu laikā, noteikti par to informēsim. Gadījumā, ja prece ir pilnībā beigusies un mums vairs nebūs iespējams to piegādāt, mēs nekavējoties Tevi par to informēsim. Ja par preci jau ir samaksāta nauda, tad piedāvāsim Tev izvēlēties citu preci vai veiksim naudas atmaksu.

Informējam, ka pēc ražotāja norādījumiem, lai saglabātu preces īpašības to paredzēts mazgāt ar rokām.

Preču cenas

Interneta Vietnē visas preču cenas ir norādītas Eiro, bez Pievienotās vērtības nodokļa (PVN), jo SIA BrandsAvenue nav PVN maksātājs. Piedāvātās cenas ir spēkā pasūtījuma veikšanas brīdī. Pircējs, apstiprinot pasūtījumu saskaņā ar pasūtījuma veidlapu vai formu, piekrīt spēkā esošās preces cenas apmaksai.

BrandsAvenue patur tiesības bez brīdinājuma jebkurā laikā vienpusēji mainīt preču cenas, noteikt precēm un pakalpojumiem speciālo cenu. Preces un pakalpojumi tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā preces un pakalpojumu pasūtījuma veikšanas brīdī un ir publicētas interneta Vietnē.

Krāsas un preču apraksti

Mēs darām visu iespējamo, lai pēc iespējas precīzāk attēlos atspoguļotu Vietnē piedāvāto produktu krāsu. Tomēr, ņemot vērā, ka patiesās produkta krāsas ir atkarīgas no Jūsu monitora un attēla, tad mēs nevaram garantēt, ka Jūsu monitorā redzamā produkta krāsa atbildīs attiecīgā produkta patiesajai krāsai. Daļai no precēm, preču apraksti un virsraksti tiek sagatavoti automātiski un tie var būt kļūdainu vai neprecīzi. Precēm, kurām nav preču apraksti pirms to iegādes Jūs varat sazināties ar mums, lai saņemtu preces detalizētu aprakstu.

Pasūtījumu noformēšana

Pircējs pasūtījumu noformē patstāvīgi, izmantojot preču pasūtīšanas formu Vietnē.

Noformējot pasūtījumu, pircējs norāda sekojošu informāciju: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālrunis, adrese, novads, pilsēta, valsts, pasta indekss.

Pēc pasūtījuma veikšanas uz Pircēja e-pastu tiek nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums.

Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.

Apmaksa

Apmaksu ar bankas pārskaitījumu var veikt, izvēloties jebkuru no piegādes veidiem - Omniva pakomāts, Latvijas Pasts, DPD vai BrandsAvenue kurjers.

Pēc pasūtījuma noformēšanas Jūs e-pastā saņemsiet rēķinu ar norādītu bankas konta numuru. Apmaksa jāveic uz šo konta numuru, norādot saņemtā rēķina numuru.

Apmaksu var veikt elektroniski savā internetbankā vai skaidrā naudā bankas filiālē.

Ja apmaksa par pasūtīto preci nav samaksāta 3 darba dienu laikā, pasūtījums tiek anulēts. 

Preču piegāde

Veicot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties sev izdevīgāko piegādes veidu.

Noformējot pirkumu interneta Vietnē, uz Jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīta informācija par Jūsu pasūtījumu. Nepieciešamības gadījumā ar Jums sazināsies telefoniski vai nosūtot sms.

Pēc pasūtījuma apmaksas uzsāksim pirkuma piegādi uz Jūsu norādīto piegādes adresi. Pasūtīto preci iespējams saņemt visā Latvijas teritorijā.

Pasūtītās un apmaksātās preces izsūtīsim 1 - 14 dienu laikā, atkarībā vai prece ir noliktavā Rīgā vai ražotāja noliktavā.

PIEGĀDES MAKSA NAV IEKĻAUTA PRECES CENĀ! Tā tiek atsevišķi aprēķināta, ņemot vērā piegādes vietu un veidu.

  • Ja Pircējs ir norādījis nepareizu adresi, vai norādītajā adresē Pircējs nav sastopams, prece tiek nogādāta atpakaļ Pārdevēja noliktavā. Šādā gadījumā piegādes maksa netiek atgriezta. Lai preces nosūtītu atkārtoti, Pircējs papildus piemaksā par preču piegādi.

Pasūtījumiem Latvijas teritorijā virs 50.00 EUR, ietverot jebkāda veida akciju un kuponu atlaides, piegāde ir BEZ MAKSAS, BrandsAvenue izvēloties piegādes veidu.

Jūs varat izvēlēties šādus piegādes veidus:

  • Omniva pakomāti

Pakalpojuma izmaksas: 2,20 EUR Latvijas teritorijā

Piegādes termiņš: 1-3 darba dienas (ja prece ir noliktavā Rīgā) kopš pasūtījuma veikšanas. Līdz 14 darba dienām, ja prece ir ražotāja noliktavā. Ja pasūtījums ir no dažādiem ražotājiem piegādes termiņš atsevišķos gadījumos var pagarināties, jo piegāde tiks veikta kopā par visu pasūtījumu, kad tik saņemts katrs sūtījums no katra ražotāja.

Pasūtītās preces iespējams saņemt Jūsu izvēlētā Omniva pakomātā.

Sūtījumu no pakomāta var izņemt katru dienu, 24 stundas diennaktī. Sūtījuma saņemšanai nepieciešams individuāls durvju kods, kas klientam tiek nosūtīts īsziņā/e-pastā. Pēc durvju koda ievadīšanas pakomātā, atveras tā skapīša durvis, kurā ievietots Jums adresētais sūtījums.

Ja septiņu dienu laikā sūtījums no pakomāta nav izņemts, tas tiek nosūtīts atpakaļ preču nosūtītājam.

Omniva pakomātu saraksts: https://www.omniva.lv/privats/adreses

  • Piegāde ar PastaStaciju

Pakalpojuma izmaksas: 2,82 EUR Latvijas teritorijā

  • Piegāde ar Latvijas Pastu (A klase - prioritāra)

​Latvija, A klase - 4.00 EUR

  • Piegāde ar kurjeru

Pakalpojuma izmaksas: 5.00 EUR (Rīgas teritorija)

Izvēlies piegādi ar kurjeru un nogādāsim Tev to līdz norādītajai adresei. Pakalpojums darbojas Rīgas teritorijā.

Piegāde ar Omniva kurjeru un pakomātu tiek aplikta ar PVN 21% un cenas pasūtījumā ir norādītas ar PVN.

Paku piegāde Latvijā ar Latvijas Pastu, ja svars nepārsniedz 10 kg netiek aplikta ar PVN un cenas pasūtījumā norādītas bez PVN.

Preču atgriešana un apmaiņa

Pircējam saskaņā Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 ir tiesības atteikties no pasūtītās preces 14 kalendāro dienu laikā pēc preces saņemšanas. 
PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Preču atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja Precei ir saglabāts oriģinālais iepakojums, marķējums, saglabāts ārējais izskats un Prece nav zaudējusi patēriņa īpašības.
Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no Preces saņemšanas apmainīt iegādāto Preci pret citu, cenā līdzvērtīgu, ja šīs preces krāsa, forma, izmēri neapmierina Pircēju, pie nosacījuma, ka ir saglabāts Preces ārējais izskats, patēriņa īpašības un tās oriģinālais iesaiņojums. Par analoģiskas vai citas preces izvēli Preces piegādi no Pircēja tiek iekasēta papildus samaksa.
Ja brīdī, kad Pircējs atgriež Preci apmaiņas nolūkos, Pārdevēja rīcībā nav analoģiskas Preces, Pircējs ir tiesīgs atteikties no šo noteikumu izpildes un prasīt Preces vērtības atgriešanu. 
Naudas līdzekļi tiek atgriezti Pircējam tos pārskaitot uz Pircēja norādītajiem rekvizītiem.

Par preču atgriešanu lūdzam sazināties elektroniski www.brandsavenue.lv@gmail.com norādot pamatojumu Preces atgriešanai vai aizpildot preču atgriešanas veidlapu.

Bezmakas atgriešana ar Omnivas pakomātu 14 dienu laikā. Saņemot pasūtījumu ar Omnivas pakomātu kopā ar skapīša atvēršanas kodu Lietotājam tiek nosūtīts nosūtīts arī pasūtījuma atgriešanas kods. 

Atteikuma veidlapas vai iesnieguma nosūtīšana noteiktajā termiņā atbrīvo patērētāju no jebkurām līgumsaistībām saistībā ar attiecīgo distances līgumu. Patērētāja pienākums ir septiņu dienu laikā no atteikuma veidlapas vai iesnieguma nosūtīšanas (elektroniskās vēstules nosūtīšana vai pasta zīmogs) atgriezt preci pārdevējam. Pēc preces atgriešanas pārdevējs novērtē preces atgriešanas stāvokli un sagatavo dokumentu par naudas līdzekļu atgriešanu un nosūta to atbildes veidā elektroniski vai uz norādīto adresi. Ja patērētājs apstiprina dokumenta par naudas līdzeklu atgriešanu saturu, pārdevēja pienākums ir septiņu dienu laikā pēc patērētāja apstiprinājuma saņemšanas atmaksāt patērētājam par preci samaksāto naudas summu.

Informējam, ka patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • Preces ir bojāta no Pircēja puses piemēram, saplēsts iepakojums, konstatēti bojājumu Precei, traipi, smērējusi, caurumi, norautas piešūtas lencītes u.tml. Katrs gadījums tiks izskatīts individuāli.
  • Veselības un higiēnisku apsvērumu dēļ var tik nepieņemtas atpakaļ apakšbiksītes.

Mūsu ieteikumi, lai izvairītos no pārpratumiem:

Preces saņemšanas brīdī pārliecinieties vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai - ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri. Izmēru Jūs varat pārbaudīt https://www.85b.org/bra_calc.php vai Vietnē norādītajās tabulās. Atteikuma tiesības nav spēkā precei, kura piegādāta ar kurjerdienestu un kurai konstatēts plīsumi, caurumi, norautas detaļas vai jebkāds cits bojājums un tas nav norādīts uzreiz pie preču saņemšanas. Redzot kādus vizuāli uzskatāmus bojājumus iepakojumam, lūdzam pieprasīt kurjeram tos atzīmēt. Tas palīdzēs ātri rast risinājumu gadījumā, ja arī pati prece tikusi bojāta piegādes laikā! Jums ir tiesības preci, kurai bojāts iepakojums vai liekas aizdomīga, nepieņemt jau preces piegādes brīdī.

Saglabājiet un nesabojājiet preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju.

Citu sūdzību izskatīšanas kārtība

Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi www.brandsavenue.lv@gmail.com vai rakstveidā, nosūtot uz adresi Tīruma iela 5, Rīga LV-1058. Pārdevējs 15 darbdienu laikā no iesnieguma saņemšanas dienas sniedz patērētājam rakstveida atbildi uz iesniegumu, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi, un informē par iespējamo prasījuma izpildes veidu vai strīda risinājumu, ja minētajā laikposmā nav panākta vienošanās par patērētāja prasījuma izpildi vai alternatīvu prasījuma izpildes veidu.