Piegāde

Veicot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties sev izdevīgāko piegādes veidu.

Noformējot pirkumu interneta Vietnē, uz Jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīta informācija par Jūsu pasūtījumu. Nepieciešamības gadījumā ar Jums sazināsies telefoniski vai nosūtot sms.

Pēc pasūtījuma apmaksas uzsāksim pirkuma piegādi uz Jūsu norādīto piegādes adresi. Pasūtīto preci iespējams saņemt visā Latvijas teritorijā.

Pasūtītās un apmaksātās preces izsūtīsim 1 - 14 dienu laikā, atkarībā vai prece ir noliktavā Rīgā vai ražotāja noliktavā.

PIEGĀDES MAKSA NAV IEKĻAUTA PRECES CENĀ! Tā tiek atsevišķi aprēķināta, ņemot vērā piegādes vietu un veidu.

  • Ja Pircējs ir norādījis nepareizu adresi, vai norādītajā adresē Pircējs nav sastopams, prece tiek nogādāta atpakaļ Pārdevēja noliktavā. Šādā gadījumā piegādes maksa netiek atgriezta. Lai preces nosūtītu atkārtoti, Pircējs papildus piemaksā par preču piegādi.

Pasūtījumiem Latvijas teritorijā virs 50.00 EUR, ietverot jebkāda veida akciju un kuponu atlaides, piegāde ir BEZ MAKSAS, BrandsAvenue izvēloties piegādes veidu. 

Jūs varat izvēlēties šādus piegādes veidus:

  • Omniva pakomāti

Pakalpojuma izmaksas: 2,20 EUR Latvijas teritorijā

Piegādes termiņš: 1-3 darba dienas (ja prece ir noliktavā Rīgā) kopš pasūtījuma veikšanas. Līdz 14 darba dienām, ja prece ir ražotāja noliktavā. Ja pasūtījums ir no dažādiem ražotājiem piegādes termiņš atsevišķos gadījumos  var pagarināties, jo  piegāde tiks veikta kopā par visu pasūtījumu, kad tik saņemts katrs sūtījums no katra ražotāja. 

Pasūtītās preces iespējams saņemt Jūsu izvēlētā Omniva pakomātā.

Sūtījumu no pakomāta var izņemt katru dienu, 24 stundas diennaktī. Sūtījuma saņemšanai nepieciešams individuāls durvju kods, kas klientam tiek nosūtīts īsziņā/e-pastā. Pēc durvju koda ievadīšanas pakomātā, atveras tā skapīša durvis, kurā ievietots Jums adresētais sūtījums.

Ja septiņu dienu laikā sūtījums no pakomāta nav izņemts, tas tiek nosūtīts atpakaļ preču nosūtītājam.

Omniva pakomātu saraksts: https://www.omniva.lv/privats/adreses

  • Piegāde ar PastaStaciju

Pakalpojuma izmaksas: 2,82 EUR Latvijas teritorijā 

  • Piegāde ar Latvijas Pastu (A klase - prioritāra)

​Latvija, A klase - 4.00 EUR

  • Piegāde ar kurjeru

Pakalpojuma izmaksas: 5.00 EUR (Rīgas teritorija)

Izvēlies piegādi ar kurjeru un nogādāsim Tev to līdz norādītajai adresei. Pakalpojums darbojas Rīgas teritorijā.

Piegāde ar Omniva kurjeru un pakomātu tiek aplikta ar PVN 21% un cenas pasūtījumā ir norādītas ar PVN.

Paku piegāde Latvijā ar Latvijas Pastu, ja svars nepārsniedz 10 kg netiek aplikta ar PVN un cenas pasūtījumā norādītas bez PVN.