Preču atgriešana un maiņa


Bezmaksas atgriešanās Omniva pakomātā 14 dienu laikā. Kad pasūtījums tiek saņemts no Omniva pakomāta kopā ar skapīša atvēršanas kodu, Lietotājam tiek nosūtīts arī pasūtījuma atgriešanas kods.  

Sīkāku informāciju skatiet zemāk:

Pircējam ir tiesības atteikt pasūtītās preces 14 kalendāro dienu laikā pēc preču saņemšanas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu (PTAL) un Ministru kabineta noteikumiem Nr.255. PTAL 12. 6. panta 6. punkts paredz, ka atteikuma gadījumā pirkt "patērētājs ir atbildīgs par preču kvalitātes un drošības uzturēšanu, vienlaikus izmantojot atteikuma tiesības". Mēs iesakām saglabāt produkta oriģinālo iepakojumu, lai, izmantojot atteikuma tiesības saskaņā ar distances līguma noteikumiem, produkts nesaņemtu ārējus mehāniskus bojājumus. Preču atgriešana ir iespējama tikai tad, ja Preces ir saglabājušas sākotnējo iepakojumu, marķējumu, izskatu un Preces nav zaudējušas savas preces īpašības. Pircējam ir tiesības apmainīt nopirkto Preci pret citu, līdzvērtīgu cenu, izmēriem, kas neatbilst Pircējs, saglabājot Produkta izskatu, patērētāja īpašības un tā oriģinālo iepakojumu. Par līdzīga vai atšķirīga produkta izvēli no Pircēja tiek iekasēta papildu maksa.   Ja brīdī, kad Pircējs atdod Preces apmaiņai, Pārdevēja rīcībā nav līdzīgu Preču, Pircējam ir tiesības atteikties ievērot šos nosacījumus un pieprasīt Preču izmaksu atmaksu. Naudas līdzekļi tiek atgriezti Pircējam, pārskaitot tos uz Pircēja norādīto informāciju.

Lai atgrieztu Preces, lūdzu, sazinieties ar mums elektroniski vietnē www.brandsavenue.lv@gmail.com, norādot Preču atdošanas pamatojumu vai aizpildiet zemāk esošo elektroniskās atgriešanas veidlapu.

Bezmaksas atgriešana Omniva pakomātā 14 dienu laikā. Kad pasūtījums tiek saņemts no Omniva pakomāta kopā ar skapīša atvēršanas kodu, lietotājam tiek nosūtīts arī pasūtījuma atgriešanas kods.

Iesniedzot atteikumu vai pieteikuma veidlapu noteiktajā laikā, patērētājs tiks atbrīvots no visām līgumsaistībām, kas saistītas ar attiecīgo distances līgumu. Patērētāja pienākums ir atgriezt preces pārdevējam septiņu dienu laikā no atteikuma veidlapas vai pieteikuma nosūtīšanas dienas (nosūtot e-pastu vai pasta zīmogu). Pēc preču atgriešanas pārdevējs novērtē preču atgriešanas statusu un sagatavo dokumentu par naudas atgriešanu un nosūta to atbildes formā elektroniskā formā vai uz norādīto adresi. Ja patērētājs apstiprina atlīdzības dokumenta saturu, pārdevēja pienākums ir atmaksāt patērētājam samaksāto summu par precēm septiņu dienu laikā pēc patērētāja apstiprinājuma saņemšanas.

Mēs vēršam jūsu uzmanību uz to, ka patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja: 

  • Preces ir bojātas Pircēja, piemēram, saplēsts iepakojums, Preces bojājumi, traipi, svītras, caurumi, saplēstas sašūtas lencītesutt. Katrs gadījums tiks izskatīts atsevišķi.  
  • Veselības un higiēnas apsvērumu dēļ apakšbiksītes, bodiji nav atgriežami.   

Mūsu padomi, lai izvairītos no pārpratumiem:

Saņemot preces, pārliecinieties, ka tā pilnībā atbilst pasūtītajam - ražotājam, modelim, krāsai, izmēram un citiem svarīgiem parametriem. Ja neesat pārliecināts par izmēru, lūdzu, pirms pasūtīšanas sazinieties ar mums. Jūs varat pārbaudīt izmēru https://www.85b.org/bra_calc.php vai Vietnē norādītajās izmēru tabulās. Atteikuma tiesības neattiecas uz precēm, kuras piegādā kurjerdienests, kurās ir konstatētas plaisas, caurumi, saplēstas detaļas vai kādi citi bojājumi, kas netika norādīti uzreiz pēc preču saņemšanas. Ja redzat redzamus iepakojuma bojājumus, lūdziet kurjeru to atzīmēt. Tas palīdzēs ātri atrast risinājumu gadījumā, ja pats produkts piegādes laikā tika sabojāts! Jums ir tiesības nepieņemt preces, kurām ir bojāts iepakojums vai kuras piegādes brīdī šķiet aizdomīgas.

Saglabājiet un nesabojājiet produkta oriģinālo iepakojumu un produkta iepakojumu.  


Preču atgriešanas/maiņas veidlapa

Informējam, ka preces atgriešanas gadījumā nauda tiek atgriezta uz kontu no kura saņemts maksājums, ja vēlaties saņemt citā kontā lūdzam to norādīt komentārā.

Atgādinām, ka veselības un higiēnisku apsvērumu dēļ atgriešana nav iespējama apakšbiksītēm, kopējiem bodijiem