Pēcdzemdību apakšbiksītes

Biksītes ir īpaši izstrādātas sievietēm nēsāšanai pēcdzemdību periodā, kā arī pēc operācijām. Ērta apakšējā aizdare ļauj nepieciešamības gadījumā neizņemt izstrādājumu. Tas ir svarīgi, ņemot vērā, ka ir ieteicams apģērbt apakšveļu guļus.

Stingru vertikālu ieliktņu klātbūtne nodrošina figūras veidošanos, palīdz noņemt slodzi no muguras.

Augsts kokvilnas saturs nodrošina apakšbikses higiēnu. Produkts novērš ādas izstiepšanu un palīdz atjaunot vēdera muskuļu tonusu.

Tām ir mikromasāžas efekts, tādējādi uzlabojot asinsriti. Palīdz ātrāk iegūt normālu fizioloģisko formu pēc dzemdībām un operācijām.

  • Kolekcija: SKU: 078M
  • Sastāvs: Kokvilna 90%, Elastāns 10%
  • Krāsa: Melna, balta
  • Ražots: Latvijā

Piegāde līdz 10 darba dienām

Izvēlies variantu:

37,99 €

BrandsAvenue pēcdzemdību biksītes: komforts un atbalsts jaunajām māmiņām

Apsveicam ar skaisto ceļojumu kļūstot par māmiņu! BrandsAvenue mēs saprotam, ka pēcdzemdību fāze var būt gan aizraujoša, gan izaicinoša. Tāpēc piedāvājam pēcdzemdību biksītes, ņemot vērā jūsu komfortu un atbalstu.

Izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem, mūsu pēcdzemdību biksītes ir īpaši izstrādātas, lai nodrošinātu optimālu komfortu atveseļošanās periodā pēc dzemdībām. Mēs zinām, ka jūsu ķermenis ir piedzīvojis neticamas pārmaiņas, un mūsu biksītes ir šeit, lai sniegtu jums nepieciešamo maigu atbalstu.

Viena no mūsu pēcdzemdību biksīšu galvenajām iezīmēm ir to augstā jostasvieta. Tas nodrošina vieglu vēdera saspiešanu, sniedzot atbalstu dziedinošiem muskuļiem un palīdzot mazināt diskomfortu. Platā jostasvieta arī nodrošina drošu piegulšanu, neiedziļinoties ādā, sniedzot pārliecības un stabilitātes sajūtu.

Mēs saprotam, ka higiēna ir ļoti svarīga pēcdzemdību periodā. Tāpēc mūsu biksītes ir izgatavotas no elpojošiem, mitrumu izvadošiem audumiem, lai jūs visas dienas garumā justos svaigi un sausi. Turklāt biksītēm ir diskrēta, viengabala konstrukcija, kas samazina kairinājumu un berzi, nodrošinot jūsu maksimālu komfortu.

Mūsu pēcdzemdību biksītēm ir arī integrēts vēdera vadības panelis. Šis panelis nodrošina maigu formu un izlīdzināšanu, lai palīdzētu jums justies pārliecinātākam par savu ķermeni pēc bērna piedzimšanas. Biksītes nodrošina atbalstu, neierobežojot, ļaujot jums brīvi un ērti pārvietoties, pielāgojoties jaunajai rutīnai.

BrandsAvenue pēcdzemdību biksītes ir pieejamas dažādos izmēros, lai pielāgotos jūsu mainīgajam augumam. Mēs uzskatām, ka ikviena jaunā māmiņa ir pelnījusi justies ērti un atbalstīta neatkarīgi no formas vai izmēra. Mūsu biksītes ir izstrādātas, lai aptvertu jūsu izliekumus, nodrošinot perfektu piegulšanu, kas pielāgojas jūsu ķermeņa vajadzībām.