Vīriešu domas par sieviešu apakšveļu

2020-05-10
Ejot pa ielu un skatoties uz sievietēm, vai mājās esot kopā ar savu partneri, kafejnīcā, jūs domājāt, kādu apakšveļu viņa valkā? Es domāju, ka uz šo jautājumu ir vairākas atbildes: "... jā, jo mums bieži rodas pikantas domas ...", "... mēs patiešām domājam, ko partneris šodien ir uzvilcis un vai mums ir iespēja ... . "," ... jā, jo mēs ceram, ka, zinot mūsu partnera vēlmes, mēs varam viņu padarīt laimīgu un dažreiz pat pārsteigt, zinot tēmu ... ". Tas ir līdzīgi kā ziedu pirkšana, bet diemžēl ziedi kādu dienu nokalst, un tie nebūs noderīgi,bet apakšveļa, it īpaši tās apakšējā daļa būs noderīga ilgāku laiku. Tas ir mazliet savtīgi, bet tā ir patiesība un sieviešu laime, agrāk vai vēlāk atgriezīsies pie mums kā karma. 
Kā izvēlēties pareizo izmēru, materiāla veidu, krāsas un visbeidzot pašu izskatu apakšveļai. Vienkārši, ja mēs ar sievieti ejam uz veikalu un mēs paši varam redzēt un pat ieteikt šo vai citu modeli. Lai gan mēs varētu paļauties uz veikalu apkalpošanu, labāk to redzēt pašam. Grūtības parādās, kad mums kaut kas jāiegādājas dāvanai, vai arī mums nepatīk iepirkties, un, kas ir vissliktākais, apakšveļa liekas grūti iegādāties, it sevišķi atrast pareizo krūštura izmēru. Šādas problēmas var uztraukt, bet tieši šeit mums palīdz konsultanti specializētajos veikalos.. Cita lieta visā šajā krāsu un materiālu satraukumā ir apakšbiksīšu stils, augstā vidukļa biksītes, stringa biksītes, šortiņbiksītes, parastās biksītes.
Varbūt nedaudz pastāstīsim par tipiem:
Parastās biksītes ir populārākais biksīšu veids, un es nedomāju, ka ir sieviete, kurai nebūtu vismaz viena šāda pāra. Tās ir universālas, t.i., klasiskas biksītes, kas piemērotas praktiski ikvienam gadījumam, ir arī tādas, kurām ir tā saucamās ar augsto jostas vietu. 
Tad parādās viens no jutekliskākajiem stringa biksītes, popularitātes kategorijā. Paaugstinātā valkāšanas ērtuma dēļ tie labi iederas fitnesa tipa sporta apģērbā vai pat cita veida stingrā apģērbā.
Tātad mums ir klasiskas biksītes, biksītes ar augstu jostasvietu, stringa biksītes, mežģīņu biksītes.
Izlemiet pats, vai tas ir vīriešu egoisma un seksisma elements, vai mēs patiešām vēlamies, lai sievietes dzīvotu ērtāk un vienkārši labāk. Viena lieta ir pārliecība, ka dāvana ir labāka par ziediem un diplomātiskāka par gredzenu.
Dārgie vīrieši, tāpēc izvēlieties sev prieku un radīt prieku sievietēm.
Mums atliek tikai uzaicināt jūs apmeklēt mūsu tiešsaistes veikalu, kur atradīsit pilnu mežģīņu biksīšu, klasisko biksīšu, stringa biksīšu, šortiņbiksīšu, biksīšu ar augstu jostasvietu, kokvilnas biksīšu klāstu.

raksts no Teyli lingerie

https://www.facebook.com/brandsavenue.lv/?ref=bookmarks